POZOR: Prístroje ktoré dokážu zmerať negatívne ORP inozovanej vody až do hodnoty -900 stoja od 500 EUR vyššie a je nutné sa o nich veľmi dobre starať (elektróda musí byť držaná v špeciálnom roztoku a prístoj musí byť pravidelne kalibovaný). Z tohoto dôvodu Vám odporúčame tento prístoj Hanna HI98121, ktorý však nebude merať takéto extrémne hodnoty a bude Vám slúžiť skôr na testovanie či ionizátor funguje. Ph však zmerá takmer presne. Problém je len s ORP meraním.

Tento prístroj zakúpite na našom partnerskom portály, ktorý sa profesionálne venuje meracím prístrojom na vodu: phmeter.sk ( Meranie ORP je veľmi zložité a preto ho nechávame na odborníkov v tomto odbore. Prístoj nepredávame ani v našom SHOWROOME a ani k nemu neposkytujeme poradenstvo. Ďakujeme za pochopenie.)

Opis produktu:
Dvojriadkový LCD displej zobrazuje obe merania pH alebo ORP a teplotu. Prepínanie merania pH alebo ORP sa uskutočňuje jedným potlačením tlačítka SET. Prístroj je vybavený tlačidlom HOLD, ktoré slúži na “podržanie” meranej hodnoty. Ďalšie funkcie ako indikátor stability, automatická kalibrácia, teplotná kompenzácia robia z tohto vodotesného zariadenia pH/ORP-meter, ktorý možno využiť v rôznych odvetviach priemyslu.

Kalibrácia hodnoty pH sa vykonáva pomocou kalibračných roztokov. ORP-meter je z výroby kalibrovaný pre oba meracie rozsahy ORP (mV) a teplotu.

Jednoducho vymeniteľná meracia elektróda (pH/ORP/teplota).

Technické parametre:
rozsah pH -2,00 až +16,00
rozsah ORP ± 1000 mV
rozsah teploty -5,0 do +60,0 °C
presnosť ± 0,05 pH ; ± 0,5 °C ; ±2 mV
kalibrácia automatická v 1 alebo 2 bodoch / pH 4,01; 7,01 a 10,01
automatická teplotná kompenzácia pre pH
obsahuje elektródu HI 73127 je vymeniteľná, obsahuje fixnú ORP senzor
batériová prevádzka 4 x 1,5 V
rozmery 163 x 40 x 26 mm
váha 100 g

Príslušenstvo:
HI98121 sa dodáva v obale s ochranným krytom meracej elektródy, batériami a užívateľským manuálom.

Comments are closed.